OBVESTILA


18. Avgust 2021

VPIS NOVIH ČLANOV

Atletski klub Medvode vabi k vpisu vse otroke stare od 7 do 15 let. Treningi potekajo 3 x tedensko na stadionu v Tacnu.
Prijave na tel: 040 652 216 (Frenk)


30. Julij 2015

INDIVIDUALNI TRENINGI, TRENINGI V MANJŠIH SKUPINAH (DO PET OSEB)

V klubu imamo tudi individualen pristop, kjer ponujamo testiranje začetnega stanja, vodeni trening, spremljava, prehrana, nasveti. Treningi potekajo po dogovoru. Vabljeni vsi, ki Vas ta način treninga zanima, saj Vam omogočimo prav vse, kar potrebujete za lasno zadovoljstvo.



Za več informacij nas lahko pokličite!





Klubsko dvoransko tekmovanje, april 2015

Dne 14. 4. 2015 je v športni dvorani Medvode potekalo klubsko dvoransko tekmovanje.

 

Tokratnega tekmovanja se je udeležilo 45 naših atletov, ki so nastopili v dveh disciplinah, in sicer v poligonu in skoku v daljnio z mesta.

 

REZULTATI:

 

Otroci letnik 2001 in 2002:

 

DEČKI:        1. mesto – Vid Pintarič

                      2. mesto – Filip Bizjak

 

 

Otroci letnik 2003 in 2004:

 

DEČKI:        1. mesto – Martin Jezeršek

                      2. mesto – Maj Hriberšek

                      3. mesto – Nejc Pevec

                      4. mesto – Martin Novak

 

DEKLICE:    1. mesto – Pija Galof

                      2. mesto – Larisa Kosec

                     

 

Otroci letnik 2005 in 2006:

 

DEČKI:        1. mesto – Nik Kosmač

                      2. mesto – Lovro Jemc

                      3. mesto – Gašper Klemenčič

                      4. mesto – Luka Vidic

                      5. mesto – Žiga Čarman

                      6. mesto – Blaž Bizjak

 

DEKLICE:    1. mesto – Adela Babič

                      2. mesto – Katjuša Ščavničar

                      3. mesto – Maša Bohinc

                      4. mesto – Ana Podgoršek

                      5. mesto – Zoja Mohar

                      6. mesto – Tjaša Cankar

                      7. mesto – Veronika Dražumerič

 

 

Otroci letnik 2007 in mlajši:

 

DEČKI:        1. mesto – Enej Mlakar

                      2. mesto – Filip Bernard 

                      3. mesto – Filip Jezeršek

                      4. mesto – Tilen Kosmač

                      5. mesto – Žiga Dobnikar

                      6. mesto – Din Korač

                      7. mesto – Maks Velepec

                      8. mesto – Nejc Dobnikar

                      9. mesto – Gal Strušnik

                      10. mesto – Žiga Bohnec

                      11. mesto – Jaka Šmigoc

                      12. mesto – Žan Kosec

                      13. mesto – Luka Nik Pevec

                      14. mesto – Rok Cvek

                      15. mesto – Jaka Kolar

                      16. mesto – Ali Korač

                      17. mesto – Tristan Pavlin

                      18. mesto – Mark Mušič

 

DEKLICE:    1. mesto – Jerca Bečan

                      2. mesto – Asja Beganović

                      3. mesto – Lana Jemc

                      4. mesto – Lorena Kešelj

                      5. mesto – Maša Štrucl

                      6. mesto – Nikki Podbevšek


ČESTITAMO !!!



Fotogalerija